„Šampaninė“ suknelė

 • „Šampaninė“ suknelė

  Kaina 75 
  135  Sutaupykite 60 
  Šią prekę turime sandėlyje.
 • -V.,- suknelių! - vis šnabždant man į ausį.

  -Kokių? - atšnabždu.

  Tada stoja trumpa pauzė ir mano akis pasiekia Jūsų šypsenos:

  -Nu tai aišku, kad gražių!

   

  Ir nors pastaruoju metu savo renesansą mūsų kūryboje išgyvena neformalūs kelnių kostiumai ir ne per daug oficialaus stiliaus rūbai, savo prielankumą suknelėms- mes stengiamės išlaikyti bent simboliškai.

   

  Todėl, mielosios suknelių mylėtojos, priešais Jūsų akis- daili ir tinkama daugumai progų (o gal tiesiog gražiai kasdienybei) suknutė, nereikalaujanti didelio galvos „apsukimo ratais- kvadratais“, ką ir prie ko derinti.

  Nes „įsliuogus“ į 4/5 rankovėmis „apdovanotą“ suknelę- rūpestį, kad dar reikia priderinti papildomus rūbus, kurie kartais lyg tyčia kiša koją nedraugaudami proporcijomis ar spalvomis, galima išmešti į šiukšlių dėžę.

   

  Todėl, jeigu ir buvote laikinai kiek apleidusios  moteriškiausios formos rūbą ir spintos horizontuose daugiau vietos palikusios kelnėms- Pavasaris, sakoma, yra pats tinkamiausias laikas įsigyti naują suknelę ir pasitikrinti save, ar su ja nesukyla noras stipriau pečius atlošti atgal, o nosį kilstelėti aukštyn.

  Tegyvuoja moteriškumas ir  jį pabrėžiantys rūbai.

   

   

  Detalės:

  -        Daili, lengvos trapecijos formos  šampano spalvos suknelė.

  -        Nemėgstančioms sluoksnių turime gerą žinią, suknelė „apdovanota 4/5 rankovyčių ilgiu, dėl kurio suknelės derinamas „prie kažko“ gali būti pamirštas. Ji tobulai atrodo ir viena.

  -        Suknelė „padabinta“ aukso sagytėmis.

  -        ...Ir turi mūsų vizitine kortele jau tampantį to paties audinio dirželį, kurį susirišti turbūt mokate visos.

   

  Ilgiai:

  Suknelė – 92 cm

  Rankovė – 51 cm

   

  Sudėtis:

  78% poliesteris

  19% viskozė

  3% elastanas