Summer Office

 • -Ei, V., ką veiksit toliau?- vis dažniau išgirstu klausimą iš Jūsų.
  Pavasaris jau baigia „nunykt“ nuo mūsų pakabėlių, „Vasaros šventėms“ šiais metais spaudžiame pauzę, o iki gražuolės „Vasarytės“ dar toloka.
  Susirūpinimui abejoti mūsų užimtumu pretekstas yra.
  Mes, žmonės darbštūs. Krutam, judam ir vietoje tikrai nestovim.
  Pertraukų nemėgstam. O ir tada, kai tik išpuola laisvesnis periodas, mes „atsidarome“ savo galvų stalčiukus ir išsitraukiame Jūsų tvarkingai „susandėliuotas“ pastabas apie tai, ko Jums labiausiai trūksta, ką reikia „prikelt“ naujam gyvenimui.
  Šįkart- istorija panaši. Per vieną dieną sugebėję dingt marškinukai buvo palydėti ne vienu atodūsiu:
  -Na, jūsų amžino deficito marškinius įsigyti galima tik pašventus bemiegę naktį.
  Na, o jeigu miegas užspaudžia ir atsibundi tik kitą rytą puikiai išsimiegojęs, belieka susitaikyti su marškinių nebuvimu ir išsimiegojusiu atodūsiu.

  Šią Jūsų pastabą aš „susipakavau“ ir įsidėjau į savo galvą, užantspaudavusi „priority“ ženklu. Juk ir pati šventai tikiu, kad mūsų marškinukai yra tikrai labai nekaprizingos priežiūros ir kaip „ištikimiausias“ V&V gerbėjas turiu juos besąlygiškai visus. O ką daryti toms, kurios labai labai norėjo, labai bandė nusipirkti, „bet.o. tačiau“ taip ir nepavyko.
  Situaciją taisome.


  Ir darbščios rankos intensyviai kruta labai mielo projekto klausimu.
  Mes Jums ruošiame nedidukę, bet stipriai pagrįstą Jūsų išsakytais poreikiais mini kolekciją, skaniu pavadinimu „Summer Office“.
  Joje- net kelių modelių ir spalvų deficitiniai marškinukai.
  Prie jų priderintų atspalvių legendinės kelnės.
  Ir....pastaruoju metu labai daug užklausų sulaukiančios mūsų megzto audinio liemenės, kurias turėjome grafito, dramblio kaulo, chaki spalvų, o šįkart mes pasiūlysime dvi be galo gardžias ir tinkančias vasarai.
  Prijungę dar kelis drabužius, gauname mažulytę, bet stipriai apgalvotą spintos papildymo naujų atspalvių vėjais kolekciją.
  Sujungę į komplektus legendines kelnes- marškinukus ir liemenes- gauname be galo smagius pastelinius derinukus, stipriai tinkančius vasaros ofisui ir ne tik.

  Tad tik trumpa priešsavaitgalinė žinutė,
  Kad mes netinginiaujam, krutam išsijuosę ir jau visai netrukus,
  Būsime ir vėl pasiruošę Jus džiuginti naujienomis.
  Šįkart jau stipriai kvepiančiomis už kampo stovinčia vasaryte,
  V.