„Terasyčių“ vasaros paltukas

 • „Terasyčių“ vasaros paltukas

  Kaina 75 
  125  Sutaupykite 50 
  Šią prekę turime sandėlyje.
 • Sluoksniuoti.
  Net vasaromis.
  Man yra beprotiškai gražu ir stilinga.
  Suprasdama, kad karštuoju sezonu, aukštai dangumi saulei besiritinėjant ir dosniai į kairę ir dešinę besidalinant karščio glėbiais, labai „nepasisluoksniuosi“, visuomet ieškau būdų, kaip išlaikyti mano mėgstamiausią aprangos kodą ir jaustis pataikius tiesiai į dešimtuką sezoniškume.
  Viena iš galimybių- TRUMPARANKOVIAI DŽEMPERIAI ir PALTUKAI.
  Pirmą kartą savo istorijoje, tiesiame link Jūsų laisvalaikiui pritaikytą patogaus trikotažo paltuką, kuriam parinkome netradicinį sprendimą: „trumpintas“ rankoves.

  Ištiesdami bilietą į kolekciją šiam daug kur pritaikomam rūbui, mes jam palinkėjome apkeliauti VISĄ PASAULĮ.
  Nes esame tvirtai įsitikinę, kad tokios formos ir patogumo rūbas tikrai „įlips“ į dažnos atostogautojos „čiumudaną“, ir skris, plauks, važiuos ten, kur įspūdžiai ir nuotykiai bus semiami rieškutėmis.

  Užantin „įtalpinę“ faktą, kad paltukas tobulai tinka prie „Inkariuko“ palaidinės ir „Inkaruotų“ šortukų, drįstame dar sykį pasikartoti, kad esame „UŽ KOSTIUMUS“.
  Šįkart už pačius patogiausius ir stipriausiai adaptuotus ilgai lauktoms atostogoms ir ilgametražiams vakarams mylimiausiose terasytėse.


  Detalės:
  -Pasiūtas iš patogaus, nekaprizingos priežiūros trikotažo.
  -„Apdovanotas“ dideliu „kapišonu“, daug talpinančiomis kišenėmis ir patogiu užtrauktuku.
  -Gera žinia mėgstančioms paryškinti liemenį- paltukas turi jam priklausantį diržiuką, kurį galėsite susirišti paltuko priekyje arba jo nugarytėje.
  -Tobulai tinkantis prie „Inkaruotų“ šortukų, „Inkariuko“ palaidinės ne tik spalva, audiniu, bet ir faktu, kad ir jis kaip šios TRIO „grupuotės“ atstovas- turi dailiai išsiuvinėtą inkariuką.

   

  Ilgis: 91cm
   

  Sudėtis:

  100% medvilnė