Dinozaurai ir vienišiai*

 • O, Labas,- šypsausi kolegei. Su koookiu dinozauru Tuuuuu,- ir „nuglostau“ akimis be proto mylimą paltuką, kuriuo ji ką tik atžygiavo į darbą.

  -Ir dar su dinozauro močiute,- traukia iš apačios palaidinės skverną ir kvatojasi.

  Dinozaurai? Dinozaurų močiutės? Taip mes vadiname be proto mylimus drabužius, kurie, kad ir kiek besikeistų kolekcijų- tupi tvirtai užėmę savo pozicijas mūsų spintose ir neketina gūžtis prieš naujokus. Ne patys naujausi, bet užtai prie kiek derinių nerodantys kaprizų. OHOHO.

  Nu nieko negali pasakyt. Nei pridėsi nei atimsi. Puikiai suderinti. Nors tikrai gyvenimą išvydę visai ne kartu su naujausia kolekcija- jie savo išvaizda ir panaudojimų dažniu drąsiai gali dar aukščiau iškelti galvas prieš naujausių kolekcijų drabužius.

  O kartais- nepamilti tada, jie su tokia aistra puola į derinį su kažkokia naujiena, kad ir mums belieka pakraipyti galvas ir pripažinti, kad čia yra jo grožio „bomba“ ir tokiame amplua jis tiesiog atrodo pataiko tiesiai į dešimtuką, kai iki šiol lyg aklas vis negalėdavo to centrinio taško rast.

  Dinozaurai- geri. Ne mažiau mylėti kuriant. Visiškai atitinkantys mūsų filosofiją, spalvų ramybę, išlaikę bilieto į kolekciją egzaminus. O va dėl vienokių ar kitokių priežasčių nespėję laiku išnykti.

  Šventai tikiu, kad su laiku jie rastų namus, tačiau mūsų darbinės girnos sukasi pašėlusiu greičiu ir dar nespėjus pasenti vienoms naujienoms, tarpduryje jau pradeda trypčioti kitos naujienos.

  Todėl apmąsčiusi, kad visus drabužius myliu vienodai ir nei vienas iš jų nevertas nepatogiai įtaisytas laukti naujų namų- sugalvojome rubriką „Dinozaurai“.

  Joje mes įkurdinsime drabužius, kurie būdami išmyluoti- dar nėra radę savo namų. Arba tokius, kurių...visi broliukai ir sesutės jau rado savo jaukias spintas, o va koks vienas, paskutinis dydis-kaip nerami dūšelė vis dar nepriglaustas.

  Supasi sau pas mus sandėlioke nusiminęs ir trupina druską ant žaizdos, kad nepavyksta rast jo norinčios gražuolės.

  Tokiems rūbams- mes tiesiame pagalbos ranką, sumažiname kainas ir duodam antrą šansą į mylimą gyvenimą. „Dinozaurų ir vienišių“ skiltį nuolat pildysime apžiūrėję savo pakabas, todėl nuolat patikrinkite, ar į akį kritęs drabužis nebuvo tituluotas „dinozauru“ ir už draugišką kainą yra kaip niekad pasiruošęs tapti Tavo derinių vinimi?

  Kaina 39 
  65  Sutaupykite 26 
  Kaina 45 
  75  Sutaupykite 30 
  Kaina 48 
  80  Sutaupykite 32 
  Kaina 76 
  128  Sutaupykite 52 
  Kaina 35 
  85  Sutaupykite 50 
  Kaina 55 
  85  Sutaupykite 30 
  Kaina 81 
  135  Sutaupykite 54