„Bronza“ megzta palaidinė

 • „Bronza“ megzta palaidinė

  Kaina 82 
  Šią prekę turime sandėlyje.
 • Pirmą sykį šios megztos palaidinės dienos šviesą išvydo „Pavasaryje‘24“ . Tuokart, ūžiant vasario vėjams, pristatydami palaidinę ant petnešėlių, kiek dvejojome savo sprendimu ir Jūsų noru ją įsigyti.

  Tačiau pastebėję, kad jos net nespėjus įšilti, įsikurdino po Jūsų megztukais, švarkeliais, siaustiniais... netrukus išgirdome ir  daug gražių atsiliepimų- „kaip tokių trūko“ ir „kokios jos praktiškos“.

  Tuomet  jau mes „šypsojomės į ūsą“, žinodami, kad ateities kolekcijose atidunda ir kitos šios nuostabiosios palaidinės spalvos.

   Puikiai besidėvinčios, ilgaamžiškos, visai nekaprizingos priežiūrai ir nesiprašančios į draugystes su lygintuvu palaidinės- tikrai papuoš Vasaros derinius, įsikurdamos  Jūsų deriniuose, jau ne tik PO švarkeliais ir megztukais, bet ir grieš jau pagridiniais „smuikais“, kai oras ims šaudyti šilumos rekordais.

  „Skani“ ir prie saulės nubučiuotos odos puikiai deranti spalva- tiks ne tik Vasarai, bet drąsiai „persikels“ ir į rusvėjantį ir bronza „persidažantį“ rudens sezoną.

   

  Detalės:

  - Daili ir kultūringa.

  - Puikiai tinkanti itin šiltų orų draugijai ir viena.

  - Ideali kurdinimui po kitais derinio rūbais, siaustiniais, megztiniais, švarkeliais, marškiniais.

  - Itin tampri, puikiai priglundanti ir stipriai nepretenzinga dydžiui.

   

  Sudėtis:

  100% medvilnė

   

  Išmatavimai:

   

  XS

  S

  M

  Krūtinės apimtis

  80-84

  84-88

  90-94

  Liemens apimtis

  60-64

  68-72

  74-78

  Ilgis nugaroje

  54

  54

  54

  *Labai tamprus mezgimas